Spotkanie z Kolędą 2018

Drukuj
 
Rozmiar czcionki:

Spotkanie z kolędąW ostatnia niedzielę stycznia, na zaproszenie wójt gminy Krotoszyce Beaty Castaneda Trujillo, na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Kościelcu odbyło się coroczne kolędowe spotkanie seniorów. W uroczystości wzięło udział ponad 100 osób z różnych miejscowości naszej gminy oraz zaproszeni goście w tym, proboszcz parafii w Małuszowie Andrzej Płaza, proboszcz parafii w Krotoszycach Andrzej Burdziak, przewodniczący rady gminy Krotoszyce Wiesław Cedzidło z małżonką, sekretarz gminy Krotoszyce Anna Rabska, dyrektor Szkoły Podstawowej w Krotoszycach Elżbieta Rakoczy-Kozakiewicz z małżonkiem, dzielnicowy Sebastian Jankowski, sołtys i radny wsi Babin-Kościelec Ryszard Łabicki z małżonką, radna wsi Babin-Kościelec Iwona Piskorowska z małżonkiem oraz radna wsi Winnica Elżbieta Lichwa.

Spotkanie z kolędą jak co roku jest doskonałą okazją do spotkania się w gronie osób starszych, wspólnego świętowania i radowania.

W programie artystycznym wystąpił zespół Antrakt z Legnicy- oprawa muzyczna, pan Stanisław Zając – koncert na klarnecie, teatr amatorski Stowarzyszenia „Nasze Krotoszyce”.

Bardzo dziękujemy organizatorom „Spotkania z kolędą” - kierowniczce Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Barbarze Oleś i jej pracownikom oraz kierowniczce Gminnej Biblioteki Publicznej w Krotoszycach Agacie Wąchała i jej pracownikom za zaangażowanie w przygotowanie tej uroczystości.

Podziękowania należą się również sołtysom, radom sołeckim, grupom odnowy wsi z całej gminy za przygotowanie swojskich wypieków, a kuchni ze Szkoły w Krotoszycach za pyszny bigos.

Biuletyn Inoformacji Publicznej
SISMS.pl - mobilny system informowania i ostrzegania SMS
System Informaci Przestrzennej
Program Rodzina 500+
Odpady po nowemu w Gminie Krotoszyce
Nieruchomości na sprzedaż
Opieka zdrowotna - rehabilitacja

Partnerstwo Kaczawskie

Partnerstwo Kaczawskie

www.winnica.info

Portal Mieszkańców Wsi Winnica

Pałac Krotoszyce

Pałac Krotoszyce

Złota Róża

Hotel Motel Restauracja Złota Róża

Partnerzy

Nasi Partnerzy
Kajusz

Przydomowa oczyszczalnia

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Strefa Przedsiębiorcy

mikroporady.pl
Serwis dla prowadzących własną działalność gospodarczą

Punkt Informacyjny

Punkt Informacyjny - Fundusze Europejskie

ANR

Agencja Nieruchomości Rolnych
POREJESTROWE
DOŚWIADCZALNICTWO ODMIANOWE
NA DOLNYM ŚLĄSKU

Jakość wody

Jakość wody

Tauron Dystrybucja

Tauron Dystrybucja -Wyłączenia